TARİHÇE YİĞİT Çelik Kapı

Firmamız, 2003 yılında kurulmuş olup halen 1. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde 5.000 m² kapalı alana sahip fabrikada üretime devam etmektedir.

Şirketimiz kısa sayılabilecek bir sürede gerçekleştirdiği büyüme hamlesiyle Kayseri’deki sayılı firmalar arasına girmiştir. Sürekli büyümeyi, gelişmeyi hedefleyen firmamız yeni teknolojiyi yakından takip etmektedir. Yılda 30.000 adet kapı üretim kapasitesiyle, Avrupa olmak üzere Orta Doğu ve Afrika’ya ihracat yapmaktadır. Ayrıca firmamız İSO 9001:2000 belgesine, T.S.E. belgesine, Garanti Belgesine, Marka Tescil Belgesine ve Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahip olup tescilli ‘’YÇK YİĞİT ÇELİK KAPI’’ markasıyla hizmet vermektedir.

Awesome Image

Vizyon

YİĞİT Çelik Kapı olarak müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, yüksek kalite standartlarında üretimi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelerin takibini ve sosyal sorumluluğu esas alan bir anlayışla sektörün öncü kuruluşu olarak var olmayı ve sektördeki avantajlı pozisyonumuzun devamlılığını korumayı kendimize vizyon edindik.

Awesome Image

Misyon

Yenilikçi ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektörün lider isimlerinden biri olarak tüketicilerimizi ve ailelerini güvende tutmak; ürün çeşitliliği, yüksek kalite standartları, müşteri memnuniyeti, sektördeki yenilikler ve teknolojik gelişmelerin sürekli takibinde olarak daima müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak.

Kullanıcılarımızın mutlu ve güvenli bir hayat sürmeye devam edebilmeleri için sahip oldukları temel değerlerini (aile,ev,işyeri) daima koruyacak sağlam güvenli ve uzun ömürlü çelik kapı lar imal etmek.

İSTATİSTİK

85290

Üretilen Kapilar

6030

Memnum Müsteriler

55

Uzman Ekibimiz

100

% kalite